Apartamentowce A i B z pozwoleniem na użytkowanie!

Wspaniała wiadomość dla wszystkich klientów Panorama Parku.

Otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie apartamentowców A i B. To oznacza nie tylko brak jakichkolwiek uwag do realizacji inwestycji, ale i możliwość odbiorów mieszkań. W obu budynkach praktycznie nie ma już wolnych nieruchomości, natomiast zachęcamy do skorzystania z oferty szybko powstających budynków C i D.

– Za nami dwa lata ciężkiej pracy, dopracowywania koncepcji, godziny spędzone nad najmniejszymi detalami i w końcu mamy to! Dziękujemy za zaufanie naszym klientom. Z wielką ciekawością będziemy przyglądać się metamorfozom poszczególnych mieszkań , a tymczasem zapraszamy do skorzystania z oferty w budynkach C i D, gdzie trwa regularna sprzedaż – mówi Sandra Wacławczyk, dyrektor sprzedaży w Panorama Park.

Przypomnijmy, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne, dobrze zaprojektowane apartamenty o powierzchni od 36 m2 do 161 m2 (penthaus z 84 m2 tarasem). Duże, przestronne tarasy, ogromne przeszklenia, gwarantujące maksymalne doświetlenie wnętrz, wysokie pomieszczenia, unikalny design i podziemne parkingi z komórkami lokatorskimi – to tylko niektóre atuty oferowanych nieruchomości.

Sprawdź ofertę!
biuro@panoramapark.pl
+48 509 322 322