Joga przy zachodzie słońca

Magia ruchu i zachodu słońca – w Panorama Park.

Harmonia, kobieca energia i kontakt z naturą.

Pod koniec lata Panorama Park zamienił się w przestrzeń pełną harmonii, kobiecej energii i kontaktu z naturą. Wydarzenie „Joga przy zachodzie słońca”, zorganizowane przez Panoramę oraz Magdalenę Piasecką – inicjatorkę Klubu Kobiet i promotorkę inicjatyw rozwojowych – zgromadziło liczne grono uczestniczek spragnionych chwili oddechu i relaksu.

Joga, oddech i emocje w promieniach zachodzącego słońca.

Sesję jogi poprowadziła Ewelina Bankiel – doświadczona instruktorka, która z niezwykłą uważnością i spokojem wprowadziła uczestniczki w praktykę łączącą ruch, oddech i medytację. W otoczeniu zieleni, przy ciepłym świetle zachodzącego słońca, praktyka nabrała wyjątkowego wymiaru – była nie tylko formą aktywności fizycznej, ale także głębokim doświadczeniem emocjonalnym.

W mediach społecznościowych Panorama Park, Klubu Kobiet oraz Magdaleny Piaseckiej pojawiło się wiele relacji z wydarzenia – pełnych wdzięczności, zachwytu i refleksji.

„Joga przy zachodzie słońca” okazała się nie tylko sukcesem frekwencyjnym, ale także symbolicznym zakończeniem lata – z uważnością, wdzięcznością i kobiecą siłą.

biuro@panoramapark.pl
+48 509 322 322