Rządowy program bezpieczny kredyt 2 %

Rządowy program kredyt 2 procent

Zachęcamy do skorzystania z rządowego programu „bezpieczny kredyt 2%” i skorzystania z naszej oferty.

Jego zapisy umożliwiają sfinansowanie zakupu nieruchomości na preferencyjnych warunkach osobom do 45. roku życia, które nie posiadają i nie miały mieszkania, domu ani spółdzielczego prawa do lokalu lub domu. Dodatkowo w przypadku małżeństwa lub rodziców co najmniej jednego wspólnego dziecka, warunek wieku spełnić musi przynajmniej jedno z nich, co poszerza grupę potencjalnych beneficjentów.
✅ 500 tysięcy zł
– tyle wynosi maksymalna wysokość kredytu, który może uzyskać jedna osoba.
✅ O 600 tysięcy zł
maksymalnej kwoty kredytu mogą ubiegać się małżeństwa i rodzice z dzieckiem. Aktualnie posiadamy ostatnie mieszkania w czterech apartamentowcach oraz dwupoziomowe apartamenty z ogródkami – przykładowo za taki o powierzchni 85 m2 zapłacimy 633 675 zł.

Dwupoziomowe apartamenty z ogródkami

To nieruchomości, które znajdują się w górnej części Panorama Parku tuż przy wejściu do naszego prywatnego parku ze stawem. Wszystkie mają ogródki o metrażu od 80 m2 do 127 m2. W ofercie mamy dwupoziomowe apartamenty o metrażu 83 m2 i 89 m2. Cechują je przestronne salony, wysokie pomieszczenia, duże przeszklenia oraz kameralność – w jednym budynku znajdują się 4 mieszkania, a do każdego z nich przynależą dwa miejsca parkingowe.
>> SPRAWDŹ <<

Nowa atrakcja w parku

W dalszym ciągu dopieszczamy nasz park i znajdujący się w jego centralnej części staw. Efektem jest nowa fontanna górująca nad tafla wody, a także nowe nasadzenia drzew, krzewów oraz kwiatów. Jest jeszcze bardziej urokliwie i zielono, a przed nami proces montażu ławeczek oraz wykładania trawy z roli, co niewątpliwie podniesie efekt tej części naszego osiedla.
biuro@panoramapark.pl
+48 509 322 322