Dwupoziomowe apartamenty z ogródkiem

Trwają zaawansowane prace przy budowie pierwszych czterech budynków w górnej części naszego osiedla. Będą tu zlokalizowane dwupoziomowe apartamenty – po 4 lokale w jednym budynku. Każdy z apartamentów, których wielkość określono na 83 m2 i 89 m2. Nieruchomości będą miały dostęp do ogródków, mających od 80 m2 do 127 m2. Ich budowa przebiega zgodnie z planem, a zatem pierwsze cztery budynki zostaną oddane już za pół roku. Budynki są zadaszane, a lada moment będą w nich montowane okna.

Dla rodzin z dziećmi, ale i dla singli

Budowane dwupoziomowe apartamenty zostały tak zaprojektowane, aby odpowiedzieć na różne potrzeby klientów. To bardzo dobra propozycja dla rodzin z dziećmi – 3 sypialnie na piętrze, przestronny salon z wyjściem na ogródek, który będzie miejscem spędzania czasu wolnego od wiosny do jesieni, miejsca parkingowe ( z komórkami), a także bezpośrednie wejście do parku. Natomiast z uwagi na fakt, że wewnętrzne ściany budynku można dowolnie aranżować, doskonale odnajdą się w tego rodzaju apartamencie single, ale i pary bez potomstwa. Każdy z klientów będzie mógł bowiem dowolnie kształtować wnętrze swojego apartamentu. Na uwagę zasługuje z pewnością ogrzewanie podłogowe z sieci miejskiej, wysokie pomieszczenia (3 metry), a także ogromne przeszklenia apartamentów, które zapewnią przyszłym klientom jasne i słoneczne wnętrza. Doskonała lokalizacja to nie tylko bliskość parku, ale i miejskiego deptaka. Dwupoziomowe apartamenty Panorama Park cechuje wysoki standard wykończenia, jasne wnętrza, przestronne salony z wyjściem na ogród, lokalizacja w górnej części osiedla przy ślepej uliczce, co gwarantuje niewielki ruch pojazdów.

Panorama Park

Panorama Park to wyjątkowa w skali kraju przestrzeń mieszkalna zlokalizowana w Rudzie Śląskiej. Nieszablonowe podejście do sztuki deweloperskiej spotkało się z uznaniem mediów – liczne publikacje w takich tytułach jak Wirtualna Polska, Gazeta Wyborcza, czy Dziennik zachodni, ale także kapituły Śląskich Targów Nieruchomości & Budowa Domu, która w 2021 r. przyznała Panoramie Park dwie statuetki: jedną za „Najpiękniejsze osiedle na Śląsku”, a drugą za „Najbardziej zieloną przestrzeń mieszkalną na Śląsku”. W pierwszym etapie osiedla powstało 11 domów. Wszystkie zostały sprzedane. W kolejnych etapach powstaną apartamentowce oraz opisywane dwupoziomowe apartamenty 
z ogródkiem
biuro@panoramapark.pl
+48 509 322 322