Apartamentowiec A prawie gotowy!

Wielkimi krokami zbliżamy się do momentu pełnego zadaszenia Apartamentowca A. Właśnie wylano strop na ostatnim piętrze, na którym zostaną wymurowane ściany dwóch penthausów – oba razem z tarasami mają niemal 250 m2 powierzchni! W apartamentach na pozostałych piętrach systematycznie demontowane są wsporniki, dzięki czemu można przekonać się nie tylko o przestronności wnętrz (i ich maksymalnym doświetleniu), ale i tarasów. Murowane są także ściany działowe poszczególnych lokali.

Inwestycja związana z budową Apartamentowca B również przebiega zgodnie z planem. Tutaj też widać już m.in. tarasy na pierwszym i drugim piętrze, na którym właśnie zbrojone są ściany.

Bardzo szybko budowane są cztery budynki w górnej części Panorama Parku. To tam będzie można zamieszkać w dwupoziomowym apartamencie z ogródkiem i miejscami parkingowymi. Do wyboru są lokale o powierzchni 83 m2 i 89 m2 z ogródkami o powierzchni od 80 m2 do niemal 130 m2. Warto zwrócić uwagę na przestronną strefę dzienną, duże przeszklenia, a także wysokie pomieszczenia (288 cm) i miejskie ogrzewanie podłogowe.

Lada moment zostaną wykonane kolejne prace w parku wokół jeziora, choć już dziś stworzona infrastruktura pozwala na korzystanie z jego uroków. Planowana jest nie tylko dodatkowa zieleń, ale i implementacja ławeczek oraz stworzenie placu zabaw.  
biuro@panoramapark.pl
+48 509 322 322