Dziekujemy za zaufanie

Miło nam poinformować, że w powstających budynkach E i F nie ma już wolnych apartamentów – są sprzedane lub zarezerwowane. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom. Tym samym zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkań w budynkach G i H. Te dwa budynki, podobnie jak pozostałe nieruchomości, powstają zgodnie z przyjętym harmonogramem.

C i D w użytkowaniu właścicieli

Miło nam także poinformować, że oddaliśmy do użytkowania budynki C i D. Większość klientów rozpoczęło już urządzania swoich apartamentów i penthausów. Będziemy się bacznie przyglądać ich metamorfozom, a niewykluczone, że niektóre efekty zaprezentujemy w naszych social mediach.

Panorama Park – bliżej natury

Stale upiększamy nasz park i cieszymy się, że nasi mieszkańcy tak chętnie z niego korzystają. W ostatnim czasie wpuściliśmy do stawu nowy narybek. Dobór nie jest przypadkowy. Poza tym, że zamieszkałe tu gatunki cieszą oko, to poszczególne z nich mają swoją charakterystykę. Karpie koi słyną z tego, że zaprzyjaźniają się z ludźmi, jedząc im niemal z rąk. Z kolei szybkie i zwinne orfy zjadają owady i komary. Na Panoramie znajdziecie także jesiotry i sandacze.

ZOBACZ APARTAMENTOWCE G i H
biuro@panoramapark.pl
+48 509 322 322