Rozpoczynamy nowy etap budowy

Panorama Park ze specjalnym programem wsparcia dla kupujących

Dziękując klientom za zaufanie i wybór naszej oferty, informujemy, że rozpoczynamy sprzedaż apartamentów w budynkach G i H! Będą zlokalizowane obok powstających w szybkim tempie budynków E i F, w których w sprzedaży pozostało zaledwie 10 mieszkań. Co ważne, Panorama Park uruchamia specjalny program wsparcia dla kupujących, zakładający utrzymanie stałej ceny od momentu decyzji po zakup.

Nasza odpowiedź na potrzeby klientów

To odpowiedź na potrzeby klientów wstrzymujących decyzję o nabyciu nieruchomości w związku 
z oczekiwaniem na ogłoszenie programów rządowych, wspierających transakcje. Polega on na tym, że osoba może wybrać mieszkanie już dziś, a ostateczną decyzję podjąć we wrześniu. Co niezwykle istotne, cena z ogłoszenia – od 8600 zł/m2, nie zmieni się, w związku z czym klient nie ponosi ryzyka. A jego komfort w podejmowaniu strategicznych decyzji ma dla nas ogromne znaczenie.

Apartamentowce G i H

Apartamentowce G i H będą zlokalizowane przy naszym parku. Architektonicznie są zbliżone do budynków E i F, choć projekt nie jest identyczny. Ofertę promują nietypowo dwie nieoczywiste ilustracje – jedna z wnętrza z widokiem na park, doskonale oddająca koncept Panoramy, a druga pokazująca podziemne garaże i dbałość o detale. Cechą charakterystyczną wszystkich nieruchomości w resorcie Panorama Park są przestronne i dobrze zaprojektowane apartamenty, ogromne przeszklenia gwarantujące maksymalne doświetlenie wnętrz – dzięki czemu mieszkania przenikają się z tarasami i ogrodami. Z jednej strony mamy bezkresną zieleń, a z drugiej prywatny park ze stawem i fontanną umiejscowioną na tafli wody. Na uwagę zasługują także szerokie 2,5 metrowe tarasy, dające szerokie możliwości aranżacyjne.

ZOBACZ APARTAMENTOWCE G i H
biuro@panoramapark.pl
+48 509 322 322