Nowe apartamentowce z penthausami na dachu
w nowej ofercie Panorama Parku!

Miło nam poinformować o kolejnym etapie budowy w Panorama Parku. Przed Państwem nowość w naszej ofercie apartamentowce E i F. Jednocześnie dziękujemy za dotychczasowe zaufanie naszym klientom – ponad 95 % mieszkań w Apartamentowcach A i B zostało sprzedanych.

Zamieszkaj „w parku”

Niezwykle istotnym atutem jest lokalizacja apartamentowców E i F. Oba budynki znajdują się praktycznie w parku. Dzieli je kilka metrów od zielonej części naszego osiedla, która lada moment przybierze ostateczny kształt. Właśnie położono trawę z rolki. Uzupełniana jest roślinność: kwiaty oraz krzewy.

Elewacja z „nowoczesnego klinkieru”

Ponieważ spójność architektoniczna Panorama Parku jest jednym z naszych priorytetów, to prezentowane budynki nawiązują swoimi cechami do już wybudowanych domów i apartamentowców. Różni je właściwie kolorystyka oraz dobór niektórych z elementów wykończenia – zostaną udekorowane „nowoczesnym klinkierem”. Postawiono tutaj na szlachetny i wytrzymały materiał, nadający budynkowi wyjątkowości.

300 m2 na dachu

W prezentowanych apartamentowcach znajdziemy mieszkania od 37 m2 do 180 m2. Stawiamy na duże przestronne mieszkania, co jest odpowiedzią na sugestie ze strony naszych klientów, ale także zgodne z naszą myślą o projektowaniu nowoczesnych, komfortowych wnętrz o dużych walorach użytkowych. Jedną z ciekawszych propozycji jest penthaus z ogromnym ogrodem, do którego prowadzi indywidualna winda z prywatnego garażu. Projekt przewiduje 75 metrową strefę dzienną z przejściem do sauny i jaccuzi, 30 metrową strefę obejmującą sypialnię master, łazienkę i garderobę oraz taras o powierzchni 120 m2, z którego widok rozpościera się z jednej strony na park, a z drugiej na bezkresną zieleń. Łączna powierzchnia tej nieruchomości to UWAGA 300 m2. Takie parametry mogą budzić skojarzenia z domem posadowionym na dachu. Warto zwrócić uwagę także na duże ponad 90 metrowe apartamenty, których dopełnieniem są około 30 metrowe tarasy – szerokie na 2,5 metra, a także 40 metrowe z ponad 60 m ogrodem, co daje ponad 100 m2 powierzchni z widokiem na park! Takich propozycji jest na rynku nieruchomości niewiele.

Ogromne przeszklenia i jeszcze większe strefy relaksu

11 metrowe ściany okien to pierwsze co rzuca się w oczy, gdy patrzymy na projekt budynku. Ogromne przeszklenia gwarantujące maksymalne doświetlenie wnętrz, a także atrakcyjną perspektywę – to cecha charakterystyczna cecha wszystkich nieruchomości Panorama Parku. Dzięki temu mieszkania przenikają się z tarasami i ogrodami. Z jednej strony mamy bezkresną zieleń, a z drugiej prywatny park ze stawem i fontanną umiejscowioną na tafli wody.

Poszerzamy strefy relaksu

Wsłuchując się w głosy klientów poszerzamy strefy relaksu. Nasze tarasy zostaną poszerzone z 2 metrów do 2,5 metra, czyniąc je jeszcze bardziej pojemnymi, zachęcającymi do tego, by spędzać na nich większość czasu od wiosny do końca lata. Ich powierzchnia, podobnie jak w już wybudowanych apartamentowcach, pozwala na umiejscowienie m.in. dużego stołu jadalnianego czy dużych rozmiarów mebli ogrodowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej OFERTY
biuro@panoramapark.pl
+48 509 322 322