Rosną apartamentowce E i F

Zgodnie z jesiennymi zapowiedziami realizujemy budowę kolejnych dwóch apartamentowców zlokalizowanych naprzeciw parku i stawu. Łagodna zima sprzyja realizacji harmonogramu i oba budynki wręcz rosną w oczach. Zakończono powstanie płyty parkingowej i obecnie osadzane są stopy fundamentowe, które będą podstawą pod przyszłe apartamentowce E i F. Dziękujemy za zaufanie wszystkim klientom, którzy zakupili w nich swoje nieruchomości. W ofercie zostało zaledwie kilka wolnych mieszkań.

Estetyka

Równocześnie wykonaliśmy remont drogi dojazdowej do nieruchomości znajdującej się przy parku, a także uporządkowaliśmy teren między domami a częścią rekreacyjną naszego osiedla, wyrównując grunt i znacznie podnosząc estetykę tej niezagospodarowanej jeszcze części Panorama Parku.

Pielęgnacja zieleni

Wykonaliśmy także wiele prac pielęgnacyjnych w obrębie osiedlowej zieleni. Dotyczy to każdego z fragmentów części wspólnych Panoramy, a przede wszystkim naszego parku. Nie możemy się doczekać, aż ponownie się zazieleni wraz z nadejściem wiosny. Nie mogły doczekać się także… kaczki, które powróciły na osiedle i stały się niewątpliwą atrakcję dla spacerowiczów 😊

Apartamentowce G i H

Lada moment ogłosimy też nowy etap budowy związany z realizacją budynków G i H.
biuro@panoramapark.pl
+48 509 322 322