Rusza sprzedaż mieszkań w Apartamentowcach C i D

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy sprzedaż budynków C i D. Duże zainteresowanie naszymi apartamentami sprawiło, że dziś w budynku A i B zostało zaledwie kilka wolnych mieszkań. Mimo powszechnie znanych trudności na rynku, nasi klienci nam zaufali, co miało wpływ na dobry wynik sprzedażowy. Wielu z nich czekało na tę wiadomość, to już dziś mogą oni dokonywać rezerwacji w kolejnych budowanych apartamentowcach na osiedlu Panorama Park.


Warto też wspomnieć o dużym stopniu zaawansowania budowy Apartamentowców A i B osiągnęły one stan surowy zamknięty. Kończymy montaż okien i rozpoczęliśmy prace instalacyjne wewnątrz budynku. Dzięki temu dziś każdy zainteresowany kupnem apartamentu może na własne oczy przekonać się o ich atutach, a więc:

✅ Lokalizacja na zamkniętym bezpiecznym osiedlu z własnym parkiem i jeziorem
✅ Kameralne budynki
✅ Nowoczesna, spójna architektura
✅ Duże głębokie tarasy (od 2 do 5 m)
✅ Podziemne parkingi z windą
✅ Możliwość montażu ładowarki do auta elektrycznego dla każdego z apartamentów (gwarantowane przyłącze elektryczne o odpowiedniej mocy)
✅ Przyjemne „zielone” otoczenie Panorama Parku
✅ Lokalizacja osiedla – 15 minut od centrum Aglomeracji

Zapraszamy do biura sprzedaży znajdującego się w przestrzeni Panorama Parku.

Rozpoczęcie procesu oferowania lokali mieszkalnych oznacza naszą gotowość do zawierania z nabywcami umów deweloperskich.

biuro@panoramapark.pl
+48 509 322 322