Zielone osiedle przyszłości

Projektując nasze osiedle patrzymy znacznie szerzej niż tylko na plany architektoniczne. Śledzimy newsy ze świata, a te są jednoznaczne w kwestii energii. Czeka nas zielona rewolucja, a my już dziś na nią odpowiednio reagujemy i podjęliśmy decyzję, że każdy z mieszkańców naszych apartamentowców będzie miał możliwość montażu ładowarki do samochodu elektrycznego. Zapewniliśmy odpowiednio mocne łącze elektryczne w budynkach. Tym samym każdy klient będzie mógł mieć „stację paliwową” w podziemnym garażu.

Przyszłość motoryzacji to elektryki


Europejski Zielony Ład zakłada całkowite odejście od paliw kopalnych i przejście na odnawialne źródła energii. Zakłada też neutralność klimatyczną naszego kontynentu, a zatem znaczne obniżenie emisji CO2. W ślad za tym trendem Mercedes ogłosił koniec produkcji spalinowych za 8 lat. Od 2030 roku w ofercie marki zostaną tylko elektryki. Od 2025 roku wszystkie nowo wprowadzane do oferty modele będą już elektryczne.

Wychodzimy temu naprzeciw. Zainwestowaliśmy w odpowiednią infrastrukturę elektryczną, dzięki której każdy właściciel apartamentu może mieć własne stanowisko ładowania, które już dziś jest opomiarowane oraz zintegrowane z jego prywatnym licznikiem prądu przydzielonym do kupowanej nieruchomości. To jedno z rozwiązań, które dziś wyróżnia nas na tle innych oferowanych apartamentów w segmencie premium.

biuro@panoramapark.pl
+48 509 322 322