Apartamenty dwupoziomowe, czyli jak dziś chcemy mieszkać

To doskonała alternatywa dla apartamentu i domu z ogrodem. Spójna architektonicznie, starannie zaprojektowana, przestronna – tak w skrócie można przedstawić nieruchomość, która dopełnia szeroką ofertę osiedla mieszkaniowego Panorama Park. 

W pierwszym etapie powstały domy, w drugim powstają apartamenty, teraz czas na Apartamenty Dwupoziomowe!
Pierwsze cztery budynki będą oddane już w III kwartale 2022 r. a kolejne cztery w IV kwartale b.r.


Eleganckie, funkcjonalne i nowoczesne


Nowość w ofercie Panorama Parku to odpowiedź na potrzeby klientów. Są dopasowane do ich stylu życia. Apartamenty Dwupoziomowe to przede wszystkim wygoda. Zlokalizowane zostały w bliskim otoczeniu parku i jeziora oraz miejskiego kameralnego deptaka. Istnieje możliwość łączenia nieruchomości i tworzenia m.in. bliźniaków. Są ładnie zaprojektowane i bardzo funkcjonalne – to efekt wielomiesięcznej pracy koncepcyjnej z projektantami, a także z klientami.
To, co wyróżnia apartamenty dwupoziomowe budowane na terenie Panorama Parku w Rudzie Śląskiej, to z pewnością wysoki standard wykończenia, jasne wnętrza, przestronne salony z wyjściem na ogród, lokalizacja w górnej części osiedla przy ślepej uliczce, co gwarantuje niewielki ruch pojazdów. Apartamenty znajdują się przy powstałym parku i jeziorze – w odległości ok. 50 metrów.
Dwupoziomowe budynki – o pow. od 83 m2 do 89 m2 – mają więc doskonały dostęp do zaprojektowanej infrastruktury osiedla, posiadają ogródki do wielkości od 80 m2 do 121 m2 oraz bezpośredni dostęp do miejsc parkingowych.
Aktualnie w sprzedaży znajduje się 16 apartamentów dwupoziomowych, czyli 4 pierwsze budynki.

Panorama Park


Panorama Park to wyjątkowa w skali kraju przestrzeń mieszkalna zlokalizowana w Rudzie Śląskiej. To, co wyróżnia osiedle, to nie tylko autorska koncepcja Adriana Mazura i zespołu (Deska Project, Estima) – dotycząca aranżacji 7 ha przestrzeni – architektura domów, apartamentów, zorganizowana infrastruktura, ale także fakt, że na jego terenie powstało jezioro oraz park.
Tak nieszablonowe podejście do sztuki deweloperskiej spotkało się z uznaniem mediów – liczne publikacje w takich tytułach jak Wirtualna Polska, Gazeta Wyborcza, czy Dziennik zachodni, ale także kapituły Śląskich Targów Nieruchomości & Budowa Domu, która w 2021 r. przyznała Panoramie Park dwie statuetki: jedną za „Najpiękniejsze osiedle na Śląsku”, a drugą za „Najbardziej zieloną przestrzeń mieszkalną na Śląsku”. W pierwszym etapie osiedla powstało 11 domów. Wszystkie zostały sprzedane. W kolejnych etapach powstaną apartamentowce oraz wspomniane apartamenty dwupoziomowe.

biuro@panoramapark.pl
+48 509 322 322